سخن مدیر:

ساسپند (Suspend) شدن هاست به چه معناست؟

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه
suspended-on-website

ممکن است بعد از مشاهده سایت خودتان و یا سایت دیگران ، با ارور ساسپند شدن مواجه شوید . در این مقاله به بررسی دلایل ساسپند (Suspend) شدن یک هاست میپردازیم .

ساسپند (Suspend) شدن هاست به چه معناست؟

زمانی که ارتباط یک هاست با بازدیدکنندگان آن قطع میشود ، اصطلاحا به آن ساسپند (Suspend) شدن میگویند.

 

دلایل ساسپند (Suspend) شدن هاست میتواند یکی از اینها باشد:

  • اتمام منابع:

ممکن است سروری که سایت شما روی آن هاست شده ، منابع محدودی را برای شما در نظر گرفته باشد . یا حتی ممکن است منابع مناسب باشد اما سایت شما مصرف بالایی داشته باشد . همین موضوع در برخی سرویس دهنده ها باعث میشود به دلیل طولانی بودن مدت زمان استفاده از منابع زیاد ، هاست ساسپند (Suspend) شود .(البته در برخی سرویس دهنده ها موقتا سرعت وبسایت شما کاهش میابد)

  • عدم پرداخت فاکتور

ممکن است فراموش کرده باشید فاکتور ماهانه هاست خود را پرداخت کنید . همین موضوع باعث میشود سرویس دهنده شما با زدن تنها یک دکمه هاست شما را ساسپند (Suspend) کند .

  • مشخصات کاربری

در برخی سرویس دهنده ها ، شما لازم است که با مشخصات واقعی خود ثبت نام کرده و هاست خودتون رو دریافت کنید . اگر شما با نام مستعار و یا نام های دیگر اقدام به ثبت نام کنید ، سرویس دهنده برای مدتی تا زمان رفع مشکل پروفایل اکانت شما را ساسپند (Suspend) میکند . البته این موضوع طی یک ایمیل یا تیکت به اطلاع شما میرسد .

  • ف-ی-ل-ت-ر-ی-ن-گ!

بعضی زمان ها سایت شما ممکن است به هر دلیلی ف-ی-ل-ت-ر شود . برخی سرویس دهنده ها در زمان رصد کردن هاست های میزبانی شده خود ، زمانی که با ف-ی-ل-ت-ر شدن سایت شما مواجه میشوند ، آن را ساسپند (Suspend) میکنند .

 

اینها برخی از دلایل ساسپند (Suspend) شدن هاست های شماست . البته دلایل متعدد دیگری وجود دارد که در صورتی که با آن مواجه شدید ، بهتر است از راه تیکت با آنها در ارتباط باشید.

 

دیگر آموزش های مرتبط با میزبانی وب ما را با کلیک بر روی این متن میتوانید مشاهده کنید

درصورتی که به هاست با کیفیت نیاز دارید ، میتوانید با کلیک بر روی این متن نسبت به خرید هاست میزبانی پرقدرت از آنی وی پی اس اقدام نمایید

  • نویسنده
    Ali Eslamnejad
  • تعداد بازدید
    39 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

شش + چهارده =

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه